Çalışmakta Özgür Ol!

Günümüz çağında her şey o kadar hızlı ilerliyor ve gelişiyor ki, bunun en büyük sebebi olarak iletişim teknolojisinin ulaştığı noktayı gösterebiliriz. İletişimin hızı; bilginin paylaşılması ve geliştirilmesinde en büyük sorumluluğu üstlenmiştir. Hal böyle olunca da paylaşılan bilgiler çoğalıyor ve gelişim git gide bir devinim kazanıyor.

İletişim teknolojisinin gelişmesi iş hayatımızda çok büyük kolaylıklar sağlamıştır; öyle ki hem işlerimizi büyütüyor,  hem sınırlarımızı kaldırıyor, hem de çok büyük fırsatlar sağlamış oluyoruz. Bu fırsatlar sayesinde de online olabildiğimiz her yerde çalışabiliyor, verimliliğimizi düşürmeden tam gaz çalışma düzenimize devam edebiliyoruz. Yani artık çalışma hayatımızda istediğimiz her yerde özgür olma hissini yakalamış bulunuyoruz.

Özgür çalışma tarzını yakalarken de kullandığımız iletişim araçlarının doğru olup olmadığına da iyi karar vermek gerekiyor. İş hayatımızda iletişim söz konusu olduğunda aklımıza ilk gelen şeylerden biri şüphesiz ofislerimizde kullandığımız telefonlarımız. Bilgisayarımızı taşıyabiliyoruz, çalışma sistemlerimize uzaktan bağlanabiliyoruz peki ya iş yerindeki sabit telefonumuz ? Onu nasıl taşıyacağız? İşte tam da burada VoIP (IP üzerinden ses verisi gönderilmesi) dediğimiz sistem devreye giriyor. Artık sabit telefonlarımız biz nerede isek istisnasız bizimle beraber olabilme imkanını yakalamış oluyor. Tıpkı ofisteki masamızda çalışıyormuş gibi istediğimiz yerde sadece online olarak özgürce çalışabiliriz.  Bunun için ihtiyacımız olan tek şey doğru tercih edilmiş bir “IP Santral Sistemi”.

Düşünüp doğru bir karar vermek sizin elinizde..

 

Çalışmakta özgürlüğü ve özgünlüğü yakalamak için iletişimini ÖZGÜRLEŞTİR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir