İkon Bulut Santral hizmeti, iletişim altyapısı, yönetimi ve bakım maliyetlerinizi ortadan tamamen kaldıracaktır. Kolay erişilebilirlik, ses kaydı ve merkezi kalite yönetimi sayesinde müşteri memnuniyetlerinizde artış ve operasyonel verimlilik sağlamış olacaksınız.

Santralinize; PC, tablet, akıllı telefon ve masaüstü/telsiz telefonlarınız ile bağlanabilirsiniz. Bağlı olan her bir cihaz , dahili olarak santralinize tanımlanabilir. Fiziki bir kurulumu olmadığı için, arayüz ekranından internete bağlı olduğunuz heryerde firmanızın çağrı trafiğini görüntüleyebilir ve konuşmalarınızı geçmişe dönük dinleyebilirsiniz.

Anlık kanal limiti olmadan sınırsız çağrı alabilir, tek bir numara üzerinden birden fazla kişi ile aynı anda arama yapabilirsiniz. Birden fazla şubeli bir yapınız var ise, tek bir ortak santral üzerinden tüm şubelerinizin hatlarını bağlayabilirsiniz.

3CX santral yazılımı ile dahili sayısının yüksek olduğu işletmeler için web konferans, entegre akıllı telefon uygulaması, crm entegrasyonları ile hali hazırdaki operasyonunuza tümleşik bir sistem uyguamanızı sağlar.

Aylık taahütlü, taahütsüz ve satın alma imkanları ile müşterilerimize esnek ödeme çözümleri sunabiliyoruz.

Hizmetimizden yararlanmak  için bizlere ulaşın.