slayt-4

İkon Telekom THK hizmeti nedir ?

Sabit telefon şebekesi üzerinden, ek bir cihaz kullanmadan ya da kullanım alışkanlığınızı değiştirmeden, yüksek ses kalitesi ve ekonomik fiyatlarla her yöne (şehir içi, şehirlerarası, uluslararası ve GSM) arama yapabilmenizi sağlayan bir İkonTelekom telefon hizmetidir. Sabit telefonunuza ait tek bir fatura olur ve bu fatura sadece İkon Telekom’dan gelir

İkon Telekom THK abonesi olduğumda telefon faturam sadece İkon Telekom’dan  mi gelecek? Türk Telekom’dan ayrı fatura gelecek mi? 

İkon Telekom THK abonesi olmanız durumunda THK kapsamında hattınız İkon Telekom’a  taşınır. Türk Telekom’la ilişiğiniz kesilir ve Türk Telekom size fatura göndermez. Hizmetinizle ilgili sadece İkon Telekom ile iletişim kurmanın, tek bir fatura ödemenin kolaylığını yaşarken hem paradan hem zamandan tasarruf edersiniz. (THK (Toptan Hat Kiralama) : Alternatif telekom operatörlerinin müşterilerine Türk Telekom santrali üzerinden PSTN, ISDN-PA (PRI) ve ISDN-BA (BRI) hizmetlerini sunabilmesi için gerekli telefon hatlarını Türk Telekom’dan kiralamasıdır)

İkon Telekom THK Hizmeti abonesi olmak için ne yapmalıyım? 

İkon Telekom THK Hizmeti abonesi olmak çok kolay. Herhangi bir başvuru ücreti ödemeden, size iletilen evrakların tesliminden itibaren birkaç gün içinde aboneliğiniz başlar ve İkon Telekom’un avantajlı tarifeleri üzerinden hemen konuşmaya başlarsınız.

Aradığım numarayı çevirmeden önce bir erişim numarası çevirmeli miyim?

Hayır. İkon Telekom  Sabit Telefon Hizmeti herhangi bir ön numara tuşlamayı veya dialler (aramatik) cihazı gerektirmez.

İkon Telekom THK Hizmeti aldığımda telefon numaram değişecek mi? 

Hayır. İkon Telekom Sabit Telefon Hizmeti almak için var olan telefon numaranızdan farklı bir telefon numarası almanıza gerek yoktur.

Bu avantajlı fiyatları nasıl sağlayabiliyorsunuz?

Konusunda uzman ekibimiz, gelişmiş teknoloji ve iş süreçlerimiz sayesinde siz İkon Telekom THK Hizmeti abonelerimize yüksek görüşme kalitesini ekonomik fiyattan sunabilmekteyiz. İkon Telekom THK hizmetinin sağlayıcısı olan operatörümüz, 2002 yılından bu yana telekomünikasyon alanında faal olan, STH Lisanslari’na sahip Türkiye’nin bağımsız telekom operatörüdür. Verdiğimiz tüm telekomünikasyon hizmetlerimiz, T.C. Ulaştırma Bakanlığı’na bağlı çalışan resmi ulusal telekom regulatörü olan Telekomünikasyon Kurumu‘nun lisanslaması dahilindedir.

Toptan Hat Kirlama Sistemi ile  ;

  • Tek fatura. Sabit hattınız için İkon Telekom’dan tek fatura alarak, ses hizmetlerinizi daha kolay yönetebilirsiniz.
  • Avantajlı fiyatlarla PSTN tarifelerinden ve PSTN dakika- paketlerinden yararlanırsınız.
  • Ofisten Her Yöne PSTN dakika paketleri ile her yöne tek fiyattan görüşme. Ofisten Her Yöne PSTN paketi dakikalarınızı yurtiçi her yöne ve Uluslararası 1. Kademe PSTN görüşmeleriniz için kullanabilirsiniz.
  • Santrallerle ve mevcut telefonlarınızla uyumlu. Ofisinizdeki santral sistemi ile ve mevcut telefonlarınızla uyumlu çalışır. Ek bir yatırım ihtiyacınız olmaz.
  • Ek kurulum gerektirmez. Ofisinizde ek bir cihaz kurulumu yapmadan, tek bir başvuru ile kesinti olmadan yararlanmaya başlayabilirsiniz.
  • Alışkanlıklarınız değişmez. Telefon görüşmelerinizi yaparken ek bir numara çevirmenize gerek yoktur.
  • Telefon numaraları değişmez.
  • Abone santralinde konfigürasyon yapılmaz.
  • Tarafımıza yapılacak bir başvuru ile hizmet sağlanır.